محل تبلیغات شما

پارچه سیمی ضروری برای صنعت حمل و نقل مایعات

اندازه گیری و غربالگری مواد جامد از مایعات در جابجایی مایعات.


ریچارد کمپبل

سوم مارس 2016


iStock/gilaxia

دشوار است تصور یک سیستم جابجایی سیال که از پارچه سیمی ، مش یا صفحه نمایش برای یک فرآیند صنعتی استفاده نمی کند. انتخاب مناسب پارچه سیمی هنگام جداسازی جامدات از مایعات تفاوت عمده ای در هزینه و کارایی ایجاد می کند. هنگام استفاده از پارچه سیمی در سیستم های جابجایی مایع ، عوامل مهمی باید در نظر گرفته شود.


پارچه های سیمی سالهاست که برای اندازه گیری و غربالگری استفاده می شود تا مطلوب را از نامطلوب جدا کند. امروزه قابلیت های آن با دقت و وسعت بیشتری به کار گرفته می شود. این می تواند ذرات معلق به اندازه میکرون و همچنین مواد به قطر اینچ را فیلتر کند. همچنین اغلب به عنوان یک عضو ساختاری در سیستم ها برای ارائه استحکام ، استحکام و یکپارچگی اندازه استفاده می شود. به دلیل طراحی آن ، یک محلول ناخالصی ها یا مواد تصفیه شده را بدون مانع جریان فرآیند حفظ می کند.


یک مهندس فرآیند که تصمیم می گیرد از پارچه سیمی در یک سیستم مایع استفاده کند باید شرایط کاهش فشار را با دمای مایع ، ویسکوزیته و وزن مخصوص هماهنگ کند. مهندس همچنین باید اطلاعات مربوط به اندازه ذرات معلق و میزان جریان را ادغام کند و ماهیت آلاینده ها یا محیط خورنده ای را که باید با آن مواجه شوند ، در نظر بگیرد.


پس از تنظیم پارامترها ، صدها پارچه استاندارد در فات رایج موجود است. در بیشتر موارد ، مهندس نیازی به طراحی پارچه ای ندارد و تولیدکنندگان برای مشکلات خاص به کمک برنامه و متالورژی کمک می کنند.


انواع پارچه های سیمی

Pr 0316 Newark Wire R3 Rev1 SidebarWire پارچه ممکن است از هر ف یا آلیاژی شکل پذیر بافته شود. متداول ترین پارچه های سیمی عبارتند از فولاد ، فولاد ضد زنگ ، مس ، برنج ، مونل ، آلومینیوم ، فسفر برنز ، نیکل ، نیکروم ، هاستلوی ، و فولاد گالوانیزه یا قلع. پارچه سیمی نیز با استفاده از فات نجیب ، کمیاب یا نسوز و همچنین طلا و روکش طلا ، پلاتین ، نقره ، تنگستن ، مولیبدن ، کلمبیوم ، تانتالوم و تیتانیوم بافته می شود.


مانند پارچه های معمولی ،قيمت محصولات دلتا پارچه سیمی روی بافندگی بافته می شود و در انواع مختلفی از انواع بافت تولید می شود. این دستگاه از طیف وسیعی از سنج های سیم با قطرهای باریک تر از تار مو با قطر 0.0008 اینچ تا قطر 1 اینچ استفاده می کند و در ترکیب های بیشماری از قطرها و تعداد مش تولید می شود.


سیمهای شات سیمهای متقاطع هستند که سیمهای پرکن یا پود نیز نامیده می شوند. در بافتن ، سیمهای تار ، که به صورت طولی کار می کنند ، ابتدا در فاصله دلخواه و در روشی به نام پیچاندن باف ، قرار می گیرند.

انواع متداول بافت به شرح زیر است:


بافت "پیش چین دار" دارای سیم پیچ و تاب و چروک قبل از بافت است. معمولاً برای مشخصات مش سیم با دهانه های بزرگ استفاده می شود ، سیم های از پیش چین شده در نقطه تقاطع یکدیگر قرار می گیرند و حرکت سیم و تغییر اندازه بازشو را به حداقل می رسانند.

بافت معمولی یا دوجداره متداول ترین نوع پارچه سیمی است. چنگکی که هم در سیم پیچ و هم در سیم شات تنظیم شده است ، نتیجه فرآیند بافت است. سیم ها قبل از بافتن پیش چین و چروک نشده اند. در یک الگوی بافت ساده ، هر سیم تار از روی و زیر هر یک از سیم های قطع کننده پی در پی عبور می کند و برعکس.

بافت توئیل شبیه بافت ساده است. مجدداً سیم ها از قبل مچاله نشده اند. در عوض ، این الگو دارای هر دو سیم پیچ است که از روی و زیر هر دو سیم بسته می گذرد. این الگوی بافت اجازه می دهد تا سیم های سنگین تر در تعداد مش مختلف در مقایسه با برخی از مشخصات بافت ساده ترکیب شوند.

پارچه فیلتر ساده بافت هلندی با استفاده از دو سیم با قطر متفاوت بافته می شود. سیم پیچ تار با قطر بیشتر برای استحکام و سیم قطع کننده با قطر کوچکتر برای تصفیه است. سیمهای شات نزدیک یکدیگر قرار گرفته و سطحی متراکم با دهانه های نامنظم تشکیل می دهند که برای گیر افتادن ذرات بزرگتر از درجه میکرون پارچه فیلتر مناسب است. بافندگی ساده هلندی امکان جریان زیاد با افت فشار نسبتاً کم را فراهم می کند. پارچه فیلتر نیز در بافت تایلندی دو تایی و بافت هلندی مع موجود است.


مقاومت در برابر خوردگی در برابر هزینه

در استفاده از پارچه سیمی ، مهندسان آلیاژهایی را انتخاب می کنند که کمتر مستعد خطرات محیطی هستند. فولادهای ضد زنگ بیشتر برای کار با آب استفاده می شوند زیرا بیشترین محدوده مقاومت در برابر خوردگی را با هزینه عملی ارائه می دهند. البته ، غلظت خاصی از آلاینده ها در مایعات ممکن است نیاز به استفاده از مواد عجیب و غریب بیشتری داشته باشد.


پارچه سیمی اغلب به دلیل استحکام و مقاومت در برابر خوردگی انتخاب می شود. تیتانیوم و دیگر آلیاژهای عجیب و غریب را می توان به عنوان یک پارچه پشتی تقویت کننده یا به عنوان یک فیلتر واقعی استفاده کرد ، جایی که سولفیدهای آزاد مشکل خاصی هستند.


در بررسی اامات مقاومت در برابر خوردگی ، مهم است که به خاطر داشته باشید که طبیعتاً پارچه های سیمی مستعد خوردگی هستند. نرخ خوردگی که ممکن است برای صفحه فی ناچیز در نظر گرفته شود ممکن است برای پارچه های سیمی بیش از حد باشد ، بنابراین مواد با بالاترین مقاومت در برابر خوردگی موجود را انتخاب کنید و این نیز در نظر گرفته می شودچادر با ویژگی های اقتصادی برنامه.


ارزش عمده از پارچه سیم بر اساس استحکام فیزیکی و وزن نسبتاً سبک آن بدست می آید. وزن واقعی بر اساس ف خاص ، قطر سیم و مش پارچه ای انتخاب شده است. پارچه سیمی که به عنوان یک عضو سازه ای استفاده می شود ، بدون مانع جریان یا وزن بیش از حد پشتیبانی می کند. به عنوان صفحه نمایش استفاده می شود ، در برابر سایش مقاوم است و می توان آن را با آب با سرعت زیاد یا پاک کننده های شیمیایی تمیز کرد ، به صورت مکانیکی خراشیده یا ضربه زد. در برخی موارد ، یخ را می توان با چکش خرد کرد و احتمال آسیب کمی داشت.


کاتالوگ hmi دلتا پارچه های سیمی را می توان در دماهای بالاتر ، آلیاژهای مقاوم در برابر خوردگی مانند Nichrome ، Inconel ، Hastelloy و Alloy 20. برای کاربردهایی مانند جرقه گیر و کاربردهای فیلتراسیون فشار پتروشیمی تولید کرد. فولادهای ضد زنگ


نکات پایانی

قيمت محصولات دلتا در کاربردهای مربوط به توان مایع یا گاز ، دیفرانسیل فشار پارچه سیمی انتخاب شده یک نکته مهم است. پارچه هایی که مشابه به نظر می رسند در واقع اختلاف فشار متفاوتی ایجاد می کنند. محاسبات دهانه مستقیم ، نمودارها و نمودارها اختلاف فشار را مشخص می کنند.


بسیاری از پارچه های فیلتر مانند بافت های هلندی دارای دهانه ای به سادگی قابل اندازه گیری نیستند. اندازه های بازکن به عنوان "حفظ اسمی" یا "مطلق" رتبه بندی میکرون طبقه بندی می شوند. می توان میزان میکرون مطلق پارچه فیلتر را با استفاده از آزمون نقطه حباب اندازه گیری کرد. همانطور که پیشنهاد شد ، یک آزمایش یکپارچگی نقطه حباب رو به جلو ، فشار مورد نیاز برای اعمال به سمت بالادست فیلتر را اندازه گیری می کند تا جریان فله ای بزرگ یا باز را از طریق بزرگترین منافذ یک فیلتر خیس شده ایجاد کند.


پارچه سیمی محکم ، انعطاف پذیر ، یکنواخت و قابل اجرا برای بسیاری از خدمات پردازش دقیق حتی در شرایط شدید دما و فشار یا شوک مکانیکی و حرارتی خوب عمل می کند. بسیاری از مطالعات موردی که توسط صنعت پارچه سیم انجام می شود ، اثربخشی آن را هنگامی که به درستی انتخاب شود ، به درستی پشتیبانی شود و در محدوده خود استفاده شود ، ثبت می کند.


ریچارد کمپبل رئیس شرکت پارچه سیم نیوآرک است. این شرکت که در کلیفتون ، نیوجرسی مستقر است ، محصولات و راه حل های پارچه ای سیمی را از سال 1911 ارائه می دهد ، از جمله ساخت قطعات و مجموعه های پارچه ای سیمی.

Weidmüller برای IO-Link از راه دور است

Panasonic GT707 - صفحه لمسی جدید با صفحه نمایش عریض

ميني پي ال سي داتا

، ,پارچه ,های ,سیم ,سیمی ,استفاده ,پارچه سیمی ,می شود ,می کند ,در برابر ,پارچه های

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

علم موزیک قیمت طلا انلاین یک دلی برای همدلی کلینیک زیبایی پوست و مو , کلینیک لیزر مو scooter electric adult - tzgerui.com یک سایت پر از مطالب مفید rama گروه بزرگ مشاورین املاک عظیمی همه چیز از همه جا!! گل پیچک