محل تبلیغات شما
طیف جدیدی از کنترلرهای منطقی قابل برنامه ریزی مدولار با کارایی بالا توسط Panasonic Electric Works معرفی شده است. سری FP7 یک سری کاملاً جدید از کنترل کننده های PLC است و بدون محدودیت سایت اتوماسیون صنعتی  نسل های قبلی PLC های پاناسونیک طراحی شده است.

جمع و جور و بسیار قدرتمند ، سه پردازنده مرکزی معرفی شده اند که با ظرفیت حافظه و قابلیت ارتباطات اترنت از یکدیگر متمایز می شوند. همه پردازنده ها را می توان با حداکثر 64 واحد توسعه و ماژول های ارتباطی RS232C ، RS485 اضافی توسعه داد. ارتباطات اترنت قدرتمند را می توان با استفاده از پورت اترنت 100BASE-TX / 10BASE-T و کاست های توسعه دهنده آینده تحقق بخشید. توسعه I / O سیستم با ماژول های زیر قابل تحقق است.

ورودی و خروجی دیجیتال در ماژول های خروجی 16 ، 32 و 64 تراکم نقطه و رله / PNP / NPN

ورودی و خروجی آنالوگ تراکم 4 کانال از دامنه ولتاژ و جریان چندگانه پشتیبانی می کند

کاست های ارتباطی پشتیبانی از RS232C و RS485 کانال تک یا دو کانال

واحدهای موقعیت یابی کنترل حرکت با کنترل محور 2 و 4 با درون یابی خطی و دایره ای

منابع تغذیه اختصاصی برای عملکرد 100-240VAC اختیاری است زیرا تمام پردازنده ها از 24 ولت DC تغذیه می کنند.

برنامه نویسی شده توسط نرم افزار چند زبانه سازگار Panasonics FPWIN Pro7 IEC61131-3 که از زبان های برنامه نویسی فهرست دستورالعمل ، نمودار نردبان ، نمودار بلوک عملکرد ، نمودار عملکرد پی در پی و متن ساختار پشتیبانی می کند. این نرم افزار از طیف وسیعی از کتابخانه های جامع و قدرتمند پشتیبانی می کند که طی 15 سال توسعه یافته اند.
Nord Drivesystems اینورترهای فرکانس جمع و جور سری SK 500E خود را برای نصب کابینت کنترل گسترش داده و SK 540E را که دارای ویژگی های اساسی PLC یکپارچه است ، اضافه می کند. بدون پشتیبانی از یک کنترل کننده خارجی ، اینورتر قادر به کنترل بسیاری از برنامه های خواستار با توالی و پیوند به شمارنده ها ، مقایسه کننده ها و پرچم هایی است که به راحتی مطابق با استاندارد صنعت IEC 61131-3 با استفاده از ابزار NordCon مبتنی بر کامپیوتر برنامه ریزی می شوند.

PLC کنترل حداکثر هشت ورودی دیجیتال ، سه خروجی دیجیتال ، دو رله ، دو ورودی آنالوگ و یک خروجی آنالوگ را فراهم می کند. در صورت نیاز ، ممکن است ماژول های اضافی ورودی / خروجی برای افزایش کنترل ماشین اضافه شوند. اینورتر جدید ممکن است برای کاربردهایی مانند ادغام عملکردهای نظارت در درایوهای پمپ مورد استفاده قرار گیرد ، که آنها را قادر می سازد تا به طور مستقل در برابر نوسانات سرعت جریان واکنش نشان دهند. البته تمام داده های عملیاتی همچنین می توانند با کنترلرهای SK 540E با رابط کاربری برای همه سیستم های فیلدباس استاندارد به کنترل های سطح بالاتر منتقل شوند. اینورترهای سری SK 500E حتی بدون یک PLC یکپارچه از طیف گسترده ای از کاربردهای صنعتی از طریق عملکردهای یکپارچه از جمله کنترل فرایند PID ، یک حالت سروو که گشتاور کامل را در حالت س تضمین می کند و موقعیت مطلق و نسبی با ماژول POSICON پشتیبانی می کنند. اینورترهای SK 500E در هفت اندازه در دسترس هستند و درجه بندی موتور بین 0.25 تا 37kW را پوشش می دهند.

Weidmüller برای IO-Link از راه دور است

Panasonic GT707 - صفحه لمسی جدید با صفحه نمایش عریض

ميني پي ال سي داتا

های ,، ,کنترل ,خروجی ,پشتیبانی ,توسعه ,می کند ,پشتیبانی می ,ماژول های ,، نمودار ,sk 500e

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
مشاوره روانشناسی رایکو اسکارگپ|الفاچت|ادرس همیشگی سرافراز چت گلبرگ یاس ونوس گرافیک سایت درسی نیکی سپتیک تانک ناب زیست شباهت و تفاوت ایزوپروپیل الکل و اتانول خوشمزه ترین مزه ها China SMD LED Lights Suppliers seo v design