محل تبلیغات شما

Weidmüller برای IO-Link از راه دور است

تا به حال ، چالش مهندسی ماشین آلات و کارخانه همیشه کوتاه کردن مراحل مونتاژ ، راه اندازی و نگهداری وقت گیر بوده است. در این مراحل اجزای منفرد - حسگرها و محرک ها - به صورت الکتریکی متصل می شوند ، متعاقباً تنظیم و پارامتر می شوند یا در صورت وم رد و بدل می شوند.


استفاده از سیستم ارتباطی پک کامل ریموت کنترل جرثقیل ساگا IO-Link برای اتصال حسگرها و محرکهای هوشمند به کنترل کننده ، میزان زمان مورد نیاز را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. برای مثال می توان سنسورها را سریع و بدون هیچ خطایی با استفاده از یک کابل از قبل مونتاژ شده متصل کرد ، در حالی که راه اندازی خودکار نیز با بارگیری مجموعه پارامترها امکان پذیر است.

مزیت دیگر شفافیت کامل IO-Link تا سطح حسگر / محرک است که به طور متقاعد کننده ای از در دسترس بودن گیاه پشتیبانی می کند. IO-Link امکان تشخیص دقیق و تعویض ساده دستگاه را فراهم می کند ، که باعث کاهش قابل توجه خرابی و در نتیجه هزینه های نگهداری می شود.


ویدمولر پشتیبانی کاملی از مزایای IO-Link با u-remote ، سیستم ورودی و خروجی انعطاف پذیر برای برنامه ریزی ساده و راه اندازی سریع دارد. به عنوان سیستم کابینت کنترل ، در برنامه های ترکیبی در درجه حفاظت IP20 و IP67 یا مستقیماً در میدان برای اهداف اتصال سیگنال قرار می گیرد ، از راه دور u می تواند تمام آزادی های یک معماری ورودی و خروجی انعطاف پذیر را به کاربر ارائه دهد و مزایای یک سیستم کلی سازگار ابزار پیکربندی یکپارچه u-remote پارامتر بندی و پیکربندی مناسب را مستقل از پروتکل Fieldbus / شبکه پیاده سازی شده امکان پذیر می کند.


IO-Link یک فناوری استاندارد IO (IEC 61131-9) برای ارتباط با حسگرها و محرک ها است. یک سیستم IO-Link از IO-Link Master و یک یا چند دستگاه IO-Link تشکیل شده است. حسگرها یا محرک ها IO-Link Master واسط کنترل کننده سطح بالاتر است و ارتباطات را بین دستگاه های متصل IO-Link کنترل می کند.


برای هر IO-Link ، ویدمولر یک ماژول اصلی برای محافظت از IP20 و IP67 فراهم می کند. پارامتری سازی یا پیکربندی IP20 Master و دستگاه های متصل با استفاده از تنظیم کننده وب IO-Link بسیار راحت انجام می شود. در مقایسه با ماژول های اصلی IP20 تجاری ، ماژول اصلی ویدمولر با 500 میلی آمپر در هر کانال IO (نوع A) به جای 200 میلی آمپر در دسترس است که افزایش 150 درصدی را دارد.


ماژول های IO-Link در درجه حفاظت IP67 می توانند به طور مستقیم در این زمینه نصب شوند و رابط ارتباطی با سنسورها و محرک ها را تشکیل می دهند. عرض ماژول اصلی IO-Link 30 میلی متر است و دارای چهار پورت نوع A و چهار پورت نوع B است. همچنین پارامتر سازی و خصوصیات تشخیصی حسگرها و محرک های متصل را بهبود بخشیده است. برای اولین بار ، پورت های نوع B آن اتصال محرک ها را تا 2 A امکان پذیر می کند. بعلاوه ، هر پورت نیز می تواند به عنوان ورودی یا خروجی پیکربندی شود.


با استفاده از راه دور u در IP67 ، کاربران می توانند ورودی سیستم ورودی / خروجی را به 16 A افزایش دهند. این بدان معنی است که تعداد بیشتری از مصرف کنندگان می توانند در یک خط متصل شوند ، بنابراین سیم کشی مورد نیاز را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. ماژولهای IP67 از راه دور با فیبرهای رمزدار M12-L خود انرژی بیشتری را به سیستم می رسانند.


ماژول پیوند IO از راه دور در IP 20 و دستگاههای IO-Link متصل می توانند با استفاده از ابزار پیکربندی در وب بسیار راحت ادغام ، پارامتر یا پیکربندی شوند. نرم افزار Weidmüller علاوه بر این به یک رابط کاربری بصری قابل استفاده مجهز است. پیکربندی به طور مستقل از شبکه انجام می شود.


ابزار مهندسی مورد استفاده و نوع فیلد باس نیز اجرا می شود. بارگذاری فایلهای پیکربندی IO-Link مستقیماً توسط اتصال دهنده فیلدباس در IO-Link Master و به نوبه خود از آنجا به دستگاههای IO-Link انجام می شود. با استفاده از ابزار پیکربندی با کارایی بالا ، می توان پرونده های پروژه را به صورت محلی بایگانی ، توزیع و اصلاح کرد. نرم افزار پیکربندی رابطی را برای پایگاه داده مرکزی تولیدکننده IO-Link و "IODDfinder" فراهم می کند. به این ترتیب ، کاربران نمای کاملی از دستگاه های IO-Link موجود و پرونده های توضیحات آنها ، IODD ها را کشف می کنند. منبع مشترک داده برای IODD کیفیت و ثبات بالاتری را ارائه می دهد. تنظیم کننده U-Link IO-Link به عنوان یک بارگیری رایگان در صفحه اصلی Weidmüller در دسترس است. برای همه ماشین های سری که از پیکربندی تکراری IO-Link استفاده می کنند ، پرونده پیکربندی مهندسی پروژه واحد می تواند به صورت محلی ذخیره شود و از آنجا به گیاهان دیگر توزیع شود. بعداً در صورت وم قابل دسترسی و تطبیق است.


وب سرور u از راه دور امکان تأیید در محل یا از راه دور را فراهم می کند ، مانند تشخیص با دسترسی از راه دور یا شبیه سازی ورودی ، و همچنین مجبور کردن خروجی ها در محل. برای این منظور فقط به یک مرورگر استاندارد نیاز است. فرایندها و رویه ها را می توان بدون اتصال یک کنترل کننده نیز شبیه سازی کرد. علاوه بر راه اندازی ساده در بخش ها ، این امر در صورت خرابی برنامه ریزی نشده سیستم ، سرعت سرویس را نیز افزایش می دهد.

Weidmüller برای IO-Link از راه دور است

Panasonic GT707 - صفحه لمسی جدید با صفحه نمایش عریض

ميني پي ال سي داتا

io ,link ,، ,های ,راه ,پیکربندی ,io link ,راه دور ,از راه ,می کند ,استفاده از

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فیلم جدید دنیای از خوشمزه ها شکلاتی برج خنک کننده راه اندازی اینترنت سیمکارت افرارسا everything سجاده فرش مناجات Maysa مای کاستومر پنجره چوبی